Вивчення мов програмування – один із кроків до саморозвитку здобувачів освітнього процесу та майбутньої конкурентоспроможності на ринку праці. Тож, курсанти Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, зважаючи на карантинні обмежувальні заходи, проходять дистанційно онлайн-курси Мережної академії CISCO, набуваючи нових знань. Так, курсанти Владислав Самойленко та Ігор Лютенко дистанційно вивчають курс CPA – Programming Essentialsin C++.

Використання сучасних математичних методів та інформаційних технологій є важливим напрямом захисту інформації. Тож, курсанти Валерій Чепурний, Віталій Покутній, Марина Зайчук, Олег Олійник, Антон Терещенко проходять онлайн-курс Introduction to Cybersecurity.

Курсанти Віктор Кондратенко, Дмитро Тарадін, Євгенія Череп, Олексій Майгур та Родіон Рогатинський проходять онлайн-курс IT Essentials: PC Hardware and Software. Роботу курсантів координує інструктор Мережної академії CISCO Кирило Котляров.

CISCO – американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку ІР-комунікацій та корпоративного ринку.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС