У видавництві «Право» вийшла книга «Антипостмодерн: кримінологічні етюди» під авторством професорів Олексія Литвинова та Юрія Орлова (кафедра кримінального права і кримінології факультету № 1).
У наукових етюдах розглянуто кримінологічну проблематику на сучасному етапі розвитку її постмодерністської парадигми. У межах останньої проаналізовано основні теорії, концепції і наукові концепти.
Значна увага приділяється критичному аналізу творчості зарубіжних і вітчизняних філософів, соціологів і культурологів та впливу їх досліджень на стан сучасної кримінологічної науки, правоохоронної та педагогічної практик.
Для науковців, практичних працівників, викладачів, курсантів, студентів і широкого кола читачів, які цікавляться кримінологічною тематикою.