Проєкт сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, що упроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти, дистанційно провів вебінар «Політика університетів із запобігання студентському плагіату», в якому взяли участь представники Харківського національного університету внутрішніх справ.

Вебінар був проведений Євгеном Ніколаєвим — консультантом проєкту SAIUP, співавтором та співупорядником низки методичних матеріалів, зокрема таких, як «Методичні рекомендації для закладів вищої освіти з підтримки принципів академічної доброчесності» та «Розширений глосарій термінів та понять із академічної доброчесності», а також незмінним автором інфобюлетенів «Академічна доброчесність».

Під час вебінару розглядалися питання:

• результати деяких досліджень академічного плагіату студентів в європейських країнах;
  • малопомітні причини (на рівнях політики університетів, діяльності викладачів, мотивації студентів) плагіату і неналежного виконання студентами завдань з академічного письма;
  • заходи, які можуть і мають вживати адміністрації українських університетів для просування цінностей академічної доброчесності;
  • ресурси і компетентності, необхідні викладачеві для успішної боротьби з плагіатом у роботах студентів.

Запис вебінару можна переглянути за посиланням: