Викладач кафедри кримінального права і кримінології факультету №1 кандидат юридичних наук Тетяна Шевчук взяла дистанційно участь у роботі XIII Міжнародної науково-практичної конференції «Problems of  implementation of science into practice», яка проходила в м. Осло, Норвегія. Тема доповіді: «Harmonization of the Ukrainian labor safety legislation with the EU law». У своїй доповіді науковець зазначила, що «Реформування українського законодавства про працю є необхідною умовою процесу інтеграції України у міжнародну правову спільноту. Ключовою передумовою забезпечення належного рівня охорони праці за європейськими стандартами є постійний безперервний розвиток національного законодавства шляхом формування єдиного правового простору та вироблення стратегічного шляху його корекції відповідно до реалій українського сьогодення». Після закінчення конференції кожний учасник отримав сертифікат. За матеріалами наукового заходу видано збірник тез та доповідей його учасників.
У роботі конференцій взяли участь більше ніж 100 вітчизняних та зарубіжних авторів.
Тематика конференції була присвячена аналізу змін у структурі сучасної науки та визначенню основних тенденцій її розвитку в плані актуальності й доцільності подальших наукових досліджень та їх впровадження в практику.