"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Курсанти, студенти та працівники Харківського національного університету внутрішніх справ постійно надають донорську допомогу. Сьогодні вони здали кров у Харківському обласному центрі служби крові, яка необхідна для хворих, виготовлення медичних препаратів. 

За словами ректора університету Дмитра Швеця, це не одноденний захід. У ньому беруть участь працівники, курсанти й студенти університету: «Головне завдання поліцейського – говорить ректор, – допомагати людям, бути чуйним і небайдужим до чужої біди. Цьому ми вчимо нашу молодь, виховуємо не лише професіоналів, але й громадян нашої держави».

Колектив університету завжди підтримує донорський рух та є одними з найбільш активних донорів.

ВЗГ ХНУВС