У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся фестиваль команд Клубу веселих та кмітливих, присвячений Дню студента та 20-річчю вищого навчального закладу. У фестивалі взяли участь команди: «Ол інклюзів» – навчально-наукового  інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції; «Район» – факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства; «Лайонз прайд» – факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми; «На шпильках» – факультету підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей; «Амстердам» – факультету права та масових комунікацій.

Команди змагалися у трьох конкурсах: «Візитка» – презентація команди та факультету чи інституту, який вона представляє, «Домашнє завдання» на тему: «Х-фактор університету» і  «Стем»: «В усі часи курсант і студент – це…». За результатами конкурсів перемогу виборола команда «Ол інклюзів», яка й отримала перехідний кубок КВК «Ківін». Інші команди-учасниці фестивалю були нагороджені дипломами.