"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Курсанти 4 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ проходять стажування на посаді слідчого в територіальних підрозділах Національної поліції в різних містах України. Також вони відвідують школи, ліцеї, проводять зустрічі зі школярами випускних класів та розповідають їм про університет і свою майбутню професію поліцейського.
Світлана Чистікова, Тетяна Неїзжала, Євген Моїсєєв, Олена Росоха, Станіслав Поліщук побували у загальноосвітніх школах м. Красноград Харківської області, м. Бахмач Чернігівської області, м. Лисичанськ Луганської області, смт Козільщина та м. Кременчук Полтавської області.
Курсанти розповіли про переваги навчання в університеті, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про умови вступу до поліцейського вишу, подальше навчання за обраними спеціальностями тощо. Юнаки та дівчата поділилися зі старшокласниками власним досвідом, отриманим під час вступу до вишу, навчання у ньому, проходження практики та стажування на посаді слідчого. Школярі отримали інформативні матеріали, з яких можна більше дізнатися про університет.

ВЗГ ХНУВС