"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У рамках тижнів жіночої солідарності начальниця управління патрульної поліції в Харківській області Альона Стрижак провела зустріч з курсантками та студентками Харківського національного університету внутрішніх справ. Під час зустрічі особлива увага була приділена необхідності постійного підвищення кваліфікації, розвитку комунікаційних та лідерських якостей. Головним життєвим гаслом кожної жінки-поліцейської повинно бути: «Якщо ти не можеш щось зробити – це лише питання додаткового часу».
Очільниця харківських патрульних розповіла про роботу управління та склад його структурних підрозділів. Спільноту цікавило матеріально-технічне оснащення, основні досягнення та проблеми, з якими можуть зустрітися жінки-поліцейські, які планують прийти на службу в патрульну поліцію.
Також було обговорено питання гендерної рівності та кар'єри жінки в лавах патрульної поліції, важливість навиків роботи в команді. При цьому зазначено про необхідність розвивати себе в нових сферах діяльності, таких як спорт, малювання, поезія.
Найактивніші учасники обговорення отримали заохочувальні подарунки з символікою патрульної поліції.

ВЗГ ХНУВС