Студенти-психологи 1 курсу факультету № 6 разом із кураторами Катериною Маннаповою та Оксаною Мітрошкіною відвідали виставку "Жіночі історії", яка відбулася у Центрі гендерної культури.
Харківські художниці Валентина Однолько та Ніколь Вишневецька об'єдналися для створення картин, що спонукають до роздумів про механізм взаємодії сучасного жіночого суспільства, стереотипи їх мислення, вимоги і оціночні судження.
Унікальний союз надав можливість поглянути на жіночий соціум з двох протилежних сторін, але це не наблизило до розуміння істини навколишнього світу, а дало лише відчуття двомірності і площини поглядів, а також усвідомлення того, що не буває єдиної оціночної думки, адже немає однозначного вирішення питання або правильної на нього відповіді. Для кращого розуміння тривимірного жіночого світу необхідними ще є глядачі.