Представники кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Олександр Зозуля та Ксенія Гуртова провели профорієнтаційні заходи у Харківській загальноосвітній школі № 38 з учнями 10 і 11 класів.
Майбутніх абітурієнтів ознайомили з умовами, етапами та особливостями вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ за різними спеціальностями, поінформували про умови навчання, проживання у гуртожитку та студентське дозвілля. Школярі зацікавилися наданою інформацією про можливість навчання на підготовчих курсах університету, а також поєднання навчання в університеті з навчанням на кафедрі військової підготовки.
Учні та вчителі школи були запрошені на дні відкритих дверей, олімпіади та інші заходи, які відбуватимуться у Харківському національному університеті внутрішніх справ.