Доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Мар’яна Качинська разом із курсантами 1 курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Публічному діалозі «Як і з ким можуть співпрацювати жінки задля посилення впливу у сфері безпеки», який проводився у межах Тижня жіночої солідарності. Захід, присвячений Міжнародному жіночому дню, проходив під керівництвом ГО «Сфера» та Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.
Під час проведення Публічного діалогу жінки-поліцейські, військовослужбовці з Польщі та Румунії особистим прикладом надихнули учасників заходу займати активну професійну позицію та впевнено будувати свою правоохоронну кар’єру. Зустріч пройшла у формі активного діалогу.