Старший викладач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС Олександр Олішевський провів профорієнтаційну зустріч із учнями 10 класу Харківського ліцею №107.
Олександр Олішевський розповів учням про Харківський національний університет внутрішніх справ та пояснив особливості навчання у закладах вищої освіти МВС України зі специфічними умовами навчання. Викладач ознайомив юнаків та дівчат з професією поліцейського і надав детальну інформацію про факультети ХНУВС та спеціальності, за якими здійснюється підготовка курсантів.
Представник університету відзначив переваги навчання у ХНУВС, можливості та перспективи подальшого працевлаштування й професійного росту. Він також звернув увагу на можливість навчання у виші за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб для системи МВС України.