Професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Світлана Попова, представники цього ж факультету Олександр Шульгін, Дар’я Балаш, Ольга Савостіна спільно з викладачем кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Ельманом Алієвим, курсантами факультету № 2 Владиславом Шиліним та Єгором Середою за підтримки Сахновщинського відділу поліції відвідали з профорієнтаційними заходами навчальні заклади Сахновщини: Сахновщинський ліцей № 1, ЗОШ № 2 та Огієвську ЗОШ Сахновщинського району.
Учням та викладачам навчальних закладів був продемонстрований фільм про університет, роз’яснені особливості вступної компанії 2020 року, надано інформацію про факультети, умови навчання, проживання у гуртожитку, дозвілля студентів та курсантів, дію на території університету підготовчих курсів та військової кафедри. Також школярі ознайомились із роботою експертів-криміналістів, для них провели тренінг з поведінки у екстремальних умовах.
Також представники університету відвідали бібліотеку та історико-краєзнавчий музей Сахновщинського району.