Для курсантів та студентів Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС начальник відділу медичного забезпечення коледжу Тамара Яцина прочитала лекцію, присвячену профілактиці захворюваності на грип та ГРВІ. Вона розповіла присутнім про характерні клінічні ознаки гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу, основні правила запобігання захворюваності на ГРВІ та інфекції.
Тамара Яцина надала конкретні поради: використовувати засоби індивідуального захисту від повітряно-крапельних інфекцій; мінімізувати перебування в місцях значного скупчення людей; уживати продукти з підвищеним вмістом вітаміну С.
Начальник відділу медичного забезпечення наголосила на дотриманні особистої гігієни, належного санітарного стану в гуртожитках та аудиторіях, у разі виникнення ознак захворювання негайно звертатися до закладів охорони здоров’я для отримання своєчасної та кваліфікованої допомоги.

КЛК ХНУВС