Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у першості Фізкультурно-спортивного товариства Харківської обласної організації «Динамо» з гирьового спорту. За результатами змагань в особистому заліку спортсмени нашого університету посіли такі місця:

у ваговій категорії 63 кг ІІІ місце посів курсант 3-го курсу факультету №2 Вадим Коковін;

у ваговій категорії 68 кг ІІ місце зайняв курсант 2-го курсу факультету №3 Роман Дзісь;

у ваговій категорії 73 кг І місце виборов курсант 2-го курсу факультету №4 Ілля Федоренко;

у ваговій категорії 85 кг ІІІ місце посів курсант 2-го курсу факультету №2 Денис Катюха;

у ваговій категорії 95 кг І місце зайняв курсант 3-го курсу факультету №2 Олександр Нежмаков та ІІ місце – курсант 4-го курсу факультету №1 Ростислав Кислюк;

у ваговій категорії понад 95 кг ІІ місце виборов курсант 2-го курсу факультету № 3 Євгеній Таранський.

У командному заліку команда ХНУВС посіла ІІ місце.