У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ для курсантів спеціальностей 173 «Авіоніка» та 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» на цикловій комісії «Авіаційного і радіоелектронного обладнання» було проведено науковий семінар на тему «Впровадження новітніх розробок авіаційного і радіоелектронного обладнання на сучасних типах ПС».
Організувала та провела семінар голова циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання, викладач Альона Хебда.
Кращі роботи були визначені у наступних учасників семінару: курсант Микита Чорний отримав І місце, ІІ місце посіла курсантка Марина Зайчук та ІІІ місце – курсант Олександр Хиценко.

КЛК ХНУВС