Старший викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Романюк, курсант 3 курсу факультету №1 Анастасія Величко спільно з начальником кадрового забезпечення Московського ВП ГУНП в Харківській області Вадимом Губою провели профорієнтаційні заходи у випускних класах Харківського ліцею №8 Харківської міської ради Харківської області.
Під час зустрічі учням 11-х класів були роз’яснені правила вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, специфіка та умови навчання, особливості оформлення особистих справ та надання документів для вступу до вишу. Представники університету розповіли про навчальну базу та технічне оснащення закладу освіти. Також вони продемонстрували школярам роботу експерта-криміналіста та роз’яснили правила поведінки в екстремальних ситуаціях.