В університеті розпочався місяць англійської мови. Протягом березня кафедрою іноземних мов факультету №1 буде проведено низку заходів – країнознавча вікторина, дебати, університетська олімпіада та квест, які сприятимуть вдосконаленню володіння мовою міжнародного спілкування.
Перший конкурс – країнознавча вікторина англійською мовою «Чи знаєш ти країни, мову яких вивчаєш?» складався з двох етапів: перший – змагання між командами, другий – конкурс капітанів. У змаганнях взяли участь курсанти та студенти першого та другого курсів. І місце посіла команда факультету №1 (28 балів), ІІ місце – команда факультету №4 (27 балів), ІІІ місце виборола команда факультету №2 (25 балів) і IV місце у команди факультету №6, яка заробила 23 бали.
Під час конкурсу учасники продемонстрували широкий кругозір, хороший рівень володіння англійською мовою і міцні знання суміжних дисциплін.