Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету №1 майор поліції Лідія Калєніченко з метою покращення правового виховання учнівської молоді прочитала для учнів 9 та 11 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 103 Харківської міської ради Харківської області лекцію на тему «Форма та механізм держави».
Також представниця ХНУВС розповіла про умови вступу до університету, правила подання документів на навчання за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія» та «Кібербезпека», за якими готують фахівців у виші. Школярам було доведено інформацію про матеріально-технічну базу університету, про організацію побуту та дозвілля курсантів, можливості, що надає виш для розкриття потенціалу в науці та спорті тощо. Лідія Калєніченко відповіла на численні запитання юнаків і дівчат.