Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ традиційно було відзначено курсантів – спортсменів вишу, які стали переможцями та вибороли призові місця під час змагань.
Ректор університету Дмитро Швець привітав спортсменів, побажав їм успіхів, нових досягнень і перемог у навчанні та спорті.
У чемпіонаті Харківської області з легкої атлетики у закритих приміщеннях курсанти університету вибороли наступні місця:
- курсантка 2 курсу факультету №4 Єлизавета Якимова, подолавши дистанцію 800 м, посіла ІІІ місце;
- курсантка 2 курсу факультету №3 Ангеліна Герасимович у забігу на дистанцію 800 м посіла ІІ місце;
- курсант 1 курсу факультету №3 Дмитро Медведев посів ІІ місце на дистанції 3000 м;
- курсант 1 курсу факультету №1 Вадим Дорохов посів І місце на дистанції 3000 м;
- курсант 4 курсу факультету №1 Дмитро Івашко у забігу на 1500 м посів ІІІ місце.

В 33-му легкоатлетичному пробігу, який було присвячено виводу військ з республіки Афганістан, курсанти університету вибороли наступні місця:
- ІІ місце посів курсант 2 курсу факультету №2 Марк Романенко (дистанція 5000 м);
- ІІ місце посів курсант 3 курсу факультету №1 Антон Темносагатий (дистанція 5000 м);
- ІІІ місце виборов курсант 1 курсу факультету №1 Вадим Дорохов (дистанція 5000 м);
- ІІ місце – курсант 1 курсу факультету №3 Дмитро Медведев (дистанція 5000 м).

Вручено нагороду й збірній команді вишу, яка посіла ІІІ місце у 3-му СQB турнірі зі спортивного страйкболу. Харківський національний університет внутрішніх справ на змаганнях представляли: курсант 2 курсу факультету №4 Володимир Нирко, курсант 2 курсу факультету №4 Нікіта Ворожко; курсант 2 курсу факультету №4 Ілля Андреєв, курсант 2 курсу факультету №4 Михайло Гайдамака та курсантка 1 курсу факультету №4 Марія Баннікова.

VІ місце факультет №3

Також було вручено нагороди курсантам, які взяли участь у чемпіонаті Харківської області з панкратіону та греплінгу:
у розділі фул – курсанту 1 курсу факультету №2 Микиті Домарєву, який посів 1 місце у ваговій категорії 62 кг;
у розділі греплінг – курсанту 1 курсу факультету №2 Олександру Зарубіну, який посів 1 місце у ваговій категорії 77 кг.