Доцент кафедри трудового та господарського права Костянтин Коваленко разом із курсантами факультету № 2 (кримінальної поліції) Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну зустріч зі школярами м. Кропивницький, яка відбулася у Кіровоградській обласній філармонії.
Понад 900 учнів старших класів шкіл та ліцеїв відвідали профорієнтаційний захід. Представники університету ознайомили молодь з університетом, факультетами та спеціальностями, надали консультації щодо вступних випробувань, умов навчання, професійного розвитку, побуту та проживання курсантів і студентів.
Під час заходу відбулась зустріч із заступником начальника ГУНП в Кіровоградській області полковником поліції Русланом Горяченком та начальником сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Кіровоградській області старшим лейтенантом поліції Оленою Серебренніковою.