"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

На кафедрі фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено чергове засідання наукового гуртка, присвячене сучасним проблемам парламентської реформи в Україні.
Відкрив засідання керівник гуртка доцент кафедри, кандидат юридичних наук, доцент Олександр Зозуля, який відзначив складність і проблемність розвитку в Україні парламентаризму, потребу наукового пошуку напрямків удосконалення статусу Верховної Ради України.
Доцент кафедри, кандидат юридичних наук Дар’я Гета наголосила на важливості науково-дослідної роботи студентів з актуальних питань конституційного права та побажала їм плідної наукової роботи.
На засіданні наукового гуртка було заслухано та обговорено низку доповідей студентів. Особливо жваву й плідну дискусію викликали доповіді студентки Анастасії Кабанової щодо депутатського імунітету в Україні та зарубіжних країнах і студентки Юлії Слободянюк з приводу статусу парламентської опозиції в Україні.
Під час засідання наукового гуртка студенти розширили свої знання, поліпшили навички ораторської майстерності та критичного мислення. Також була проведена координаційна та методологічна робота щодо підготовки студентами наукових праць.

ВЗГ ХНУВС