У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися проводи Масляної та конкурс «Дівчина-весна». У заході взяли участь керівний склад університету, курсанти, студенти, працівники вишу. На великому плацу розгорнулося яскраве театралізоване дійство. Чарівні представниці факультетів підготували святкове вбрання, презентації-візитівки й творчі номери, в яких вони демонстрували свої здібності, таланти, уподобання. Дівчат-конкурсанток підтримували друзі, однокурсники, які допомагали створювати образи. Творчі колективи доповнювали атмосферу свята хореографічними та вокальними композиціями.

Поза увагою журі та глядацьких симпатій не залишилася жодна конкурсантка. Катерина Пилипчук, яка представляла факультет № 4 (кіберполіції) – отримала звання «Дівчина-чарівність», Анастасію Шкурко –факультет № 6 (права та масових комунікацій) – обрано «Дівчиною-ніжність», Валерія Подоляка – представниця факультету № 3 (правоохоронна діяльність) – «Дівчина-витонченість», Владислава Сольська – представниця факультету № 1 (досудового слідства) – «Дівчина-натхнення». Переможницею конкурсу визнано Олену Місько –  представницю факультету № 2 (кримінальної поліції), яка отримала титул «Дівчина-весна 2020». Ректор університету Дмитро Швець вручив усім представницям чарівної статі дипломи та цінні подарунки й зазначив, що колектив університету шанує українські традиції, подякував за чудове свято та гарний настрій.

Завершився захід спаленням солом’яного опудала, щоб швидше прийшла весна й принесла з собою сонечко й тепло.