В Юридичній клініці Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов черговий прийом громадян. Для громадянки, яка зверталася раніше з питанням до Юридичної клініки ХНУВС, курсант 2 курсу факультету № 1 Ігор Даневський під керівництвом доцента кафедри цивільного права та процесу Елли Вакулович підготував розгорнуту письмову консультацію з правовим аналізом ситуації та рекомендаціями щодо подальшого вирішення питання. До Юридичної клініки також надійшли питання про порядок розлучення з особою, яка проживає за кордоном, та про порядок дій особи, яка потрапила у дорожньо-транспортну пригоду. Щодо отриманих питань консультанти Юридичної клініки підготовлять обґрунтовані відповіді та рекомендації.

За консультацією до Юридичної клініки ХНУВС, а також з питань участі в роботі Юридичної клініки, можна звертатися щовівторка з 14.00 до 16.00 год. (корпус 5 ауд.121).