Доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 полковник поліції Ірина Казанчук відвідала Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 101 Харківської міської ради Харківської області, де провела профорієнтаційну зустріч з учнями 11 класу. Вона розповіла про умови вступу до університету, правила подання документів на навчання за  спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія» та «Кібербезпека», за якими готують фахівців у виші, ознайомила молодь з матеріально-технічною базою університету,  організацією побуту та дозвілля курсантів. Окрему увагу Ірина Казанчук приділила перевагам навчання на факультеті № 1, що здійснює підготовку фахівців для органів досудового розслідування (на посадах слідчого та інспектора-криміналіста), відзначила перспективи подальшого працевлаштування курсантів ХНУВС.

Зметою покращення правового виховання учнівської молоді полковник поліції Ірина Казанчук прочитала учням лекцію на тему «Національна поліція на захисті прав людини в Україні» та відповіла на численні запитання юнаків і дівчат. Наприкінці зустрічі Ірина Казанчук надала рекламні матеріали з корисною інформацією про університет.