Відбулося засідання наукового гуртка курсантів кафедри іноземних мов факультету № 1. Талановита молодь університету бере активну участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях і семінарах, тому важливим компонентом у підготовці спеціалістів є правильне написання анотації. Старші викладачі кафедри Любов Русанова й Лариса Сазанова ознайомили членів гуртка з вимогами щодо структури та змісту анотацій англійською мовою. Були розглянуті зразки написання анотацій до тез доповідей та наукових статей. Враховуючи професійну спрямованість анотації, було звернуто увагу на вживання термінологічної лексики та нормативної граматики. Курсанти вивчали найуживаніші кліше наукового викладу, особливості англомовної наукової літератури і навчилися користуватися електронними та онлайн-словниками.