Велику кількість книг отримала в дарунок університетська бібліотека від декана факультету № 1 доктора юридичних наук, професора Олександра Музичука. Дарунки від цього факультету вже стали гарною традицією та надійним джерелом поповнення бібліотечного фонду.

Понад 40 примірників видань, серед яких ювілейна книга-фотоальбом «Двадцять п'ять років підготовки слідчих в Університеті: історія становлення та розвитку факультету № 1 (1994–2019)», сучасні вітчизняні та зарубіжні тлумачні словники, енциклопедії, періодичні видання, монографії та інші навчальні й наукові видання стануть значним доповненням у теоретичній і практичній підготовці курсантів і студентів вишу.

Бібліотека щиро вдячна за внесок у формування її фондів та  запрошує університетську спільноту ознайомитися з  виданнями.