Під керівництвом завідувача кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Олени Лук’янихіної та доцента цієї ж кафедри Світлани Виганяйло проведено бінарне заняття на базі Головного управління Національної поліції в Сумській області за участі провідного спеціаліста Ярослава Шабаля для здобувачів вищої освіти 1 курсу денної форми навчання «Правоохоронна діяльність» з дисципліни «Інформаційне забезпечення професійної діяльності». Тема заняття – «Комп’ютерні бази даних, які ведуться у системі Міністерства юстиції та МВС».

Студенти ознайомилися з роботою структурних підрозділів ГУНП України в Сумській області, у тому числі «Лінією 102», та поспілкувалися з провідними спеціалістами підрозділів. Здобувачі освіти ознайомилися зі схемою інформаційних потоків «Лінії 102», побачили відпрацювання фабули оператором, диспетчером патрульної поліції та черговим відділу поліції. Студенти ставили багато запитань, на які отримали кваліфіковані відповіді.

Сумська філія ХНУВС