Представники науково-педагогічного складу факультету № 6 (права та масових комунікацій) провели профорієнтаційні зустрічі зі старшокласниками та студентами у школах та коледжах Харкова. Викладачі кафедри  правоохоронної діяльності та поліціїстики Ігор Зозуля та Олександр Хань відвідали Харківські загальноосвітні школи I–III ступенів № 28 та № 5, викладач кафедри кримінального права та кримінології Андрій Шульга відвідав Харківський коледж комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія», викладач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Андрій Глієвий зустрівся зі студентами Електромеханічного коледжу Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, представники кафедри цивільного права та процесу Тетяна Кириченко та Олександр Кухарєв побували у Харківському автомобільно-дорожньому коледжі та Харківському коледжі Національного фармацевтичного університету, представники кафедри правового забезпечення господарської діяльності Наталя Максименко та Євгенія Ананьєва відвідали Харківську спеціалізовану школу I–III ступенів № 62.

Під час спілкування представники кафедр факультету провели ознайомчі лекції на різну правову тематику, ознайомили зі спеціальностями, умовами навчання, матеріально-технічною базою університету та правилами прийому на навчання у 2020 році. Поінформували про роботу підготовчого відділення, військової кафедри, що діють у Харківському національному університеті внутрішніх справ тощо.