Відбулося нагородження переможців «Олімпіади з правознавства». Рішенням журі І місце присуджено учню Харківської загальноосвітньої школи № 127 Рашиду Абрашитову, який отримав диплом та смарт-часи. ІІ місце посіла учениця Харківської загальноосвітньої школи № 40 Дар’я Рибалко. Її нагороджено дипломом та цінним подарунком – пауер-банком. За ІІІ місце нагороджений учень Харківської ЗОШ № 91 Юсеф Тафеш, який отримав диплом і навушники.

Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Бортник зазначив, що участь у таких заходах є вкрай важливою для молодих людей, які стоять на шляху вибору професії та свого майбутнього. Він зазначив, що університет має чудову навчально-матеріальну базу та пропонує широкий вибір затребуваних і актуальних для суспільства професій. Сергій Миколайович запросив молодь вступати до вишу.