Уповноваженим з антикорупційної діяльності Олексієм Стрельніковим спільно із завідувачем відділенням моніторингу відділу кадрового забезпечення підполковником поліції Сергієм Терницьким проведено інструктивні заняття з курсантами випускних курсів факультетів №№ 1–4 та магістрами факультетів № 1, 3 щодо дотримання антикорупційних обмежень та заборон, обов’язку своєчасного подання щорічної декларації та декларації кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік.

Під час заняття було розглянуто встановлені антикорупційним законодавством заборони та обмеження для поліцейських, детально проаналізовано положення оприлюднених напередодні роз’яснень Національного агентства з питань запобігання корупції від 13 лютого 2020 року № 1 «Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю», попереджено про відповідальність за неподання, несвоєчасне подання декларації або надання недостовірних відомостей у декларації відповідно до ст. 172-6 КУпАП та ст. 366-1 КК України.