Викладачем кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександром Ханем, представниками факультету № 6 (Права та масових комунікацій) Олександром Шульгіним, Дар’єю Балаш та Ольгою Савостіною за сприяння відділу організації наукової роботи проведено профорієнтаційну зустріч з учнями старших класів Харківської загальноосвітньої школи № 5.

Під час спілкування зі старшокласниками 10-х та 11-х класів представники факультету провели бесіди на тему «Вступ на навчання до ХНУВС», під час яких ознайомили молодь зі спеціальностями, умовами навчання, матеріально-технічною базою університету та правилами прийому. Олександр Хань прочитав учням лекцію на тему «Роль Національної поліції України в охороні прав і свобод людини, передбачених Загальною декларацією прав людини 1948 року» у межах «Тижня права». Дар’я Балаш та Ольга Савостіна продемонстрували учням роботу експерта-криміналіста та провели тренінг з правил поведінки в екстремальних умовах.