Старшим викладачем кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук Тамарою Яценко для курсантів 1 курсу факультету № 3 проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Трудове право» за темою «Взаємодія слідчих підрозділів та патрульної поліції в службовій діяльності». У проведенні заняття взяли участь поліцейський інспектор відділу зв'язків з громадськістю УПП в Харківській області старший лейтенант поліції Дмитро Клименко та поліцейський УПП в Харківській області сержант поліції Денис Євдокименко.

Поліцейські поділилися з курсантами досвідом практичної роботи. Звернули увагу присутніх на особливості роботи з документами, тактику спілкування з громадянами, особливості розслідування дорожньо-транспортних пригод, злочинів проти власності, наркозлочинності, сімейного насилля, профілактичної роботи з дітьми. Обговорили позитивні зміни внаслідок впровадження поліцейської реформи тощо.