19 лютого 2020 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочала роботу експертна група у складі: керівник ‑ Тетяна Коломоєць (Запорізький національний університет), а також експерти: Надія Бондаренко-Зелінська (Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова) та Олександр Васильченко (Академія Державної пенітенціарної служби, здобувач вищої освіти). Метою експертної групи є проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю «081 Право» освітньої програми «Право (поліцейські)» за першим рівнем вищої освіти.

В рамках програми виїзду експертної групи, згідно із наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, проведено зустрічі із фокус-групами, а саме: з керівництвом університету – ректором Дмитром Швецем, проректором Михайло Бурдіним, гарантом освітньої програми Олександром Музичуком, академічним персоналом, здобувачами вищої освіти, представниками курсантського самоврядування та роботодавцями.