Уповноваженим  з антикорупційної діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ Олексієм Стрельніковим в системі службової підготовки з працівниками, які є суб’єктами декларування, проведено заняття за темою «Обмеження для поліцейських, встановлені Законом України «Про запобігання корупції». Вимоги щодо подання декларацій за 2019 рік».

Під час заняття було розглянуто встановлені антикорупційним законодавством заборони та обмеження для поліцейських, детально проаналізовано положення оприлюднених напередодні роз’яснень Національного агентства з питань запобігання корупції від 13 лютого 2020 року № 1 «Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю».

Аналогічні за змістом заняття протягом лютого 2020 року будуть проведені з усіма здобувачами освіти університету, які є суб’єктами декларування.