Слухачі магістратури 2 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ закінчили  проходити стажування на посаді слідчого в територіальних підрозділах Національної поліції та вже складають державні іспити. Під час стажування вони активно відвідували  школи, ліцеї, проводили зустрічі зі школярами випускних класів та розповідали їм про університет і свою майбутню професію поліцейського. Руслан  Сорока, Денис Крайник, Аліна Дейна та Ольга Гребінь побували у загальноосвітніх школах с. Рудня Іванівська Ємільчинського району Житомірської області, м. Полтава, м. Краматорськ Донецької області та м. Ніжин  Чернігівської області. Юнаки та дівчата поділилися зі старшокласниками власним досвідом, отриманим під час вступу до вишу, навчання у ньому, проходження практики та стажування на посаді слідчого. Школярі отримали інформативні матеріали, з яких можна більше дізнатися про університет.