03 лютого 2020 року розпочалася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року учасники ЗНО мають можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

У 2020 році ЗНО традиційно складатимуть майбутні вступники до закладів вищої освіти, а також випускники старшої школи, учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які цього року здобувають повну загальну середню освіту і проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Випускники шкіл 2020 року складають ДПА у формі ЗНО з трьох навчальних предметів:

• українська мова і література (частина тесту з української мови);
  • математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) – за вибором випускника;
  • навчальний предмет за вибором випускника (математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови).

Учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту, складають ДПА у формі ЗНО з трьох навчальних предметів:

• українська мова і література (частина тесту з української мови);

Випускники шкіл 2020 року, які вступають до закладів вищої освіти, можуть скласти тести не більше ніж з 4-х навчальних предметів:

• українська мова і література (обов'язково);
  • на вибір: математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія.

Випускники шкіл минулих років, які вступають до закладів вищої освіти, можуть скласти тести не більше, ніж з 4-х навчальних предметів на вибір:

• українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія.

Реєстрація на ЗНО

Випускники шкіл, студенти професійно-технічних закладів і коледжів реєструватимуться на проходження ЗНО у своєму закладі освіти.

Випускники минулих років мають можливість зареєструватися самостійно і надіслати комплект реєстраційних документів до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Реєстрація учасників ЗНО триватиме до 24 березня. Майбутні учасники тестування, які будуть реєструватись у закладах освіти, мають виконати процедуру до 17 березня 2020 року.

У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня тестуванням з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови й літератури та фізики. ЗНО з інших предметів проходитиме з 1 червня по 15 червня.