Професори кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Тетяна Воропай та Олександр Тягло відвідали Медичний коледж Харківського національного медичного університету. Представники кафедри зустрілися з майбутніми випускниками коледжу, ознайомили їх з Харківським національним університетом внутрішніх справ, розповіли про умови вступу, навчання та майбутнього працевлаштування, а також відповіли на численні запитання молоді. Найбільшу зацікавленість студенти виявили до підготовки фахівців за спеціальністю «Психологія». Відбулася також зустріч із заступником директора коледжу з виховної роботи Іриною Гуляєвою. Майбутнім абітурієнтам Харківського національного університету внутрішніх справ було надано інформативні матеріали про виш.