У рамках проєкту ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав та можливостей жінок і молоді» провів мотиваційний інтерактив до Міжнародного дня дівчат та жінок у науці, який у світі традиційно відзначається з 2015 року.

Мета заходу – познайомити учасників та учасниць з жіночими досягненнями в історії науки, спонукати до майбутнього вибору професійного шляху на підставі усвідомлення власних цінностей, інтересів та здібностей.

Студенти першого курсу разом зі старшим викладачем кафедри соціології та психології Оксаною Мітрошкіною відвідали презентацію про роль жінок у науці, взяли участь у мотиваційному спілкуванні стосовно важливості власного вибору, у грі онлайн-квіз «Нобеліантки», а також здійснили оглядову екскурсію Музеєм жіночої та гендерної історії.