У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся розподіл слухачів магістратури факультетів № 1 і № 3. Сімдесят один випускник, з яких 45 навчалися за спеціальністю «Право» та 26 – за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», направлені для подальшого проходження служби до територіальних органів Національної поліції шістнадцяти областей України.

З державним розподілом випускників магістратури привітали ректор навчального закладу – заступник голови Державної комісії з персонального розподілу полковник поліції Дмитро Швець та начальник УКЗ ГУНП в Харківській області полковник поліції Ігор Іванчишин. У заході також взяли участь перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник, проректори Михайло Бурдін, Леонід Могілевський, Анатолій Клочко, декани факультетів, керівники структурних підрозділів та ін.