Опубліковано рейтинг uniRank University Ranking 2020 (January edition)  (https://4icu.org/ua/), що досліджує якість представлення та популярність вишів у Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел (Moz, Majestic, SimilarWeb та Amazon Alexa).

Ранжування університетів визначалося популярністю й відвідуваністю сайтів університетів світу з 200 держав.

Зі 171 українського університету, які увійшли до рейтингу, ХНУВС посів 85 місце і 7192 місце з 13 600 університетів світу.

З навчальних закладів МВС у рейтингу присутні:

COUNTRY

RANK

WORLD

RANK

85

7192

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

129

9201

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка

150

9995

Поточний рейтинг обчислюється за спеціальною формулою на основі даних наступних веб-метрик:

Moz Domain Authority (вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Google);

Alexa Global Rank (враховує число відвідувачів і кількість переглянутих ними сторінок в системі Alexa);

SimilarWeb Global Rank;

Majestic Referring Domains (вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Majestic);

Majestic Trust Flow – (потік довіри) визначає силу посилань, які розміщені на сайті.