Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Олена Лук’янихіна відвідала Сумське вище професійне училище будівництва і автотранспорту. Олена Анатоліївна розповіла випускникам про умови вступу до Сумської філії ХНУВС за спеціальністю 081 «Право» для отримання юридичної освіти й навчання за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» за кошти фізичних і юридичних осіб.

Студентів зацікавила інформація про спеціальність «Правоохоронна діяльність» (поліцейські) за державним замовленням і навчання за якою зараховується у трудовий стаж. Випускники отримують спеціальне звання і гарантоване працевлаштування в системі правоохоронних органів.

Серед присутніх було проведено тестування щодо виявлення схильності до певного виду юридичної діяльності та надано інформативні матеріали.

Сумська філія ХНУВС