У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася реєстрація на навчальні курси Мережевої академії CISCO при технічній підтримці наукової частини Кременчуцького льотного коледжу.

CISCO – американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку ІР-комунікацій та корпоративного ринку.

Курси відкрито за ініціативи Кременчуцького льотного коледжу. Іноземні студенти відділення з організації підготовки іноземних громадян факультету № 6 виявили бажання пройти курс он-лайн за програмами: Introduction to Cybersecurity (Вступ до кіберзахисту); Cybersecurity Essentials (Основи боротьби з кіберзлочинністю).