Для особового складу університету, працівників відбулося інструктивне заняття з дотримання Правил дорожнього руху України та безпеки дорожнього руху відповідно до вимог розділів 2 та 4 ПДР. В актовій залі зібралися водії гаражу університету, працівники, ад’юнкти, магістри, слухачі та курсанти факультету № 1, які керують транспортними засобами. Заняття з ними пройшли за участі першого проректора вишу підполковника поліції Сергія Бортника, старшого інспектора відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції старшого лейтенанта поліції Дмитра Зацарініна, доцента кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки майора поліції Миколи Кателюха.