Доцент кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1 кандидат юридичних наук, доцент, підполковник поліції Тетяна Матюшкова провела профорієнтаційну зустріч у Харківській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 2.

Під час зустрічі з керівництвом і школярами Тетяна Петрівна розповіла про матеріально-технічну базу університету, особливості навчання і проживання курсантів і слухачів, спортивні секції, наукові гуртки та гуртки художньої самодіяльності, роботу курсантсько-студентського самоврядування тощо. Також Тетяна Матюшкова продемонструвала учням відеоролики про ХНУВС, ознайомила їх із сайтом університету, надала профорієнтаційні матеріали та запросила відвідати університет у День відкритих дверей 14 лютого 2020 року.