За сприянням працівників факультету № 1 інспектором сектору кадрового забезпечення Ніжинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області капітаном поліції Тетяною Ніколаєнко проведено профорієнтаційну роботу у навчальних закладах міста Бобровиця Чернігівської області.

Представник поліції провела зустрічі з випускниками Бобровицького ліцею та Бобровицького закладу середньої  освіти І–ІІІ ступенів № 1. Вона поінформувала майбутніх випускників щодо умов вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ; про розповіла про специфіку підготовки курсантів, студентів за різними спеціальностями та формами навчання, надала інформаційний матеріал про університет.

Під час зустрічі зі школярами представник кадрового забезпечення наголосила, що спільна з університетом правоосвітня робота серед молоді є важливою складовою у професійній орієнтації молоді для підготовки кваліфікованих спеціалістів для правоохоронних органів України.