Керівництво факультету № 6 запрошує студентів Харківського національного університету внутрішніх справ взяти участь у тренінгу «Активні Громадяни» від British Council, що буде проходити 17–19 лютого на факультеті № 6.

Якщо ти:

• молодий(а) харків’янин/харків’янка, яким не байдужа доля власного міста та країни,
  • прагнеш змінити щось у своєму житті та в житті міста,
  • вважаєш себе активним громадянином та громадянкою,
  • хочеш дізнатися про досвід створення та реалізації проектів соціальної дії,
  • маєш власну ідею проекту, спрямованого на покращення життя міста, однак не знаєш де знайти фінансування,
  • навіть ще не маєш власного задуму конкретного проекту, однак давно шукаєш однодумців і хочеш придумати щось таке і не знаєш як,

тоді швидко заповнюй анкету та візьми участь у тренінгу British Council Ukraine в партнерстві з БО «БФ "Добробут України"», що відбудеться  у м. Харків 17–19 лютого.

Для навчання за програмою  «Активні громадяни» Харкова буде відібрано 25 учасників, які зможуть протягом трьох днів поглибити знання з міжкультурного діалогу, соціального розвитку, дізнатися, що таке «проект соціальної дії» та здобути навички проектного менеджменту для його реалізації.

Після завершення тренінгу всі учасники отримають сертифікати міжнародного зразка від Британської Ради.

Найактивніші отримають фінансову підтримку на втілення власного проекту. Для участі заповніть форму за посиланням: