"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Для курсантів і студентів Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ проведено відеолекцію на тему «Молодь і наркотики. Стратегія та принципи попередження наркозалежності».

Волонтери благодійної організації «Світло надії» зосередили увагу молоді на причинах вживання наркотичних та психотропних речовин, розповіли про ознаки людини, яка вживає наркотики, та про шляхи позбавлення залежності від наркотичного полону.

Переглянутий відеоролик під назвою «10 причин, чому не потрібно спробувати наркотик» не залишив байдужими присутніх. Курсанти і студенти коледжу знову переконалися, що проблему краще попередити, ніж потім позбавлятися від наркозалежності.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС