"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

В університеті відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021–2027 років. Роботу підгрупи № 7 «Громадська безпека, забезпечення прав людини, соціальний захист»  очолює ректор університету Дмитро Швець. Як зазначив у своєму виступі Дмитро Володимирович, робочою групою внесено пропозиції  до проекту Стратегії розвитку Харківської області та Плану заходів з реалізації Стратегії на 2021-2023 роки. За напрямом роботи підгрупи № 7 було затверджено такі положення: оперативна ціль 1.6 «Забезпечення правопорядку та публічної безпеки». Її завдання: забезпечення громадської безпеки; забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту територій і населення; забезпечення безпеки на вулицях, дорогах та у громадських місцях; забезпечення впливу громади на формування місцевої політики безпеки; проведення просвітницьких заходів з питань цивільного захисту.

До Плану заходів за ціллю 1.6 було подано 41 проектну ідею, відібрано 5 проектів: реконструкція (будівництво) технічних засобів світлофорного регулювання в містах Харківської області; безпечна школа; підвищення рівня обізнаності населення Харківської області з питань цивільної безпеки із використанням DIGITAL-ресурсів; моніторинг громадської думки мешканців Харкова та Харківської області «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів»; моніторинг залежної поведінки серед молоді Харківщини «Молодь та наркотики».

Під час засідання робочої підгрупи з промовами також виступили начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко, академік Національної академії правових наук України Олександр Бандурка, голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації Олександр Гусаров. З технічних питань супроводження проекту виступив завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності ХНУВС Костянтин Бугайчук.

Під час засідання було обговорено всі нагальні питання, які стосуються розробки Стратегії розвитку Харківської області та Плану заходів з реалізації Стратегії на 2021-2023 роки, надано практичні рекомендації щодо їх покращення та реалізації у майбутньому.

ВЗГ ХНУВС