Старшим викладачем кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Катериною Крут спільно з працівником підрозділу Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції старшим лейтенантом поліції Дмитром Скрипкою для студентів факультету № 6 проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми адміністративної діяльності поліції» на тему «Превентивна робота підрозділів Національної поліції».

Дмитро Скрипка зазначив, що поліція превентивної діяльності в Україні у межах компетенції реалізує державну політику у сферах забезпечення публічної безпеки і порядку, безпеки дорожнього руху, організації роботи дозвільної системи, превентивної та профілактичної діяльності, запобігання та припинення насильства в сім’ї. Поліцейський також розповів про превентивні та примусові заходи, роз’яснив як вони використовуються у практичній діяльності, які процесуальні документи повинні супроводжувати кожен поліцейський крок, а також нагадав присутнім, що якісна превентивна робота підрозділів Національної поліції України є гарантією безпеки громадян.

Бінарні заняття із залученням працівників практичних підрозділів підвищують актуальність теми лекції, роблять її більш цікавою та пізнавальною, допомагають здобувачам вищої освіти набути теоретичних знань, практичних вмінь та навичок, необхідних для професійної діяльності.